Valitse sivu

Vähäjärven koulu

Yhteystiedot


Intonen Marita

Rehtori
050 598 2656
marita.intonen@pirkkala.fi
Urheilutie 7, 33960 Pirkkala
Vastuualueet:

Vähäjärven koulu

Hovilainen Jarkko

Apulaisrehtori
050 434 3127
jarkko.hovilainen@pirkkala.fi
Urheilutie 5, 33960 Pirkkala
Vastuualueet:

Vähäjärven koulun apulaisrehtori, sijaiset, talous, oppilasasiat

Mantsinen Nina

Apulaisrehtori
040 133 5690
nina.mantsinen@pirkkala.fi
Vastuualueet:

Vähäjärven koulu 0. – 6. lk

Hiltunen Jukkamatti

Apulaisrehtori
050 372 2058
jukkamatti.hiltunen@pirkkala.fi
Vastuualueet:

Vähäjärven koulu 0.-6. lk

Koski Tiina

Vararehtori, Peruskoulun ja lukion yhteinen lehtori
044 486 1533
tiina.koski@pirkkala.fi
Urheilutie 5, 33960 Pirkkala
Vastuualueet:

Vähäjärven koulun vararehtori

Heikkinen Pipsa

Vararehtori
044 486 1504
pipsa.heikkinen@pirkkala.fi
Vastuualueet:

Vähäjärven koulu 0. – 6. lk

Kivimäki Tuija

Palvelusihteeri
050 919 6782
tuija.kivimaki@pirkkala.fi
Vastuualueet:

Vähäjärven koulun kanslia luokat 0-6

Lähteelä Raila

Palvelusihteeri
050 434 3144
raila.lahteela@pirkkala.fi
Urheilutie 5, 33960 Pirkkala
Vastuualueet:

Vähäjärven koulun kanslia luokat 7-9

Löysitkö mitä etsit?

Kiitos palautteesta"